+380948101009; 0322201009

Новости

Новости

Дослідники MIT розробили датчик для контролю рослинного гормону етилену для визначення, коли фрукти та овочі починають псуватися.

Консорціум “Якості торговельних мереж” щотижня організовує робочі онлайн-зустрічі. Зараз наша команда спрямована на затвердження нової версії чек-ліста, за яким в майбутньому проводитимуться аудити. 

Мільйони пацієнтів і медичних працівників довгі місяці перебувають у полі протистояння хворобі, спричиненою новим коронавірусом. Дослідники зі всього світу активно працюють над винайденням універсальної вакцини, в той час, як філіппінська група вчених вважає, що потенційний метод лікування завжди був доступним на полицях продуктових магазинів. Йдеться про кокосову олію. 

Рекомендації щодо регулярного миття рук з милом та водою завжди будуть актуальними, адже ця нехитра процедура гарантовано зменшує кількість всіх мікробів та хімічних речовин на руках. Однак, що робити, якщо мила і води поруч не опинилося?

    Під час дії карантинних обмежень Консорціум “Якості торговельних мереж” проводитиме аудити в системі онлайн. Таке рішення ухвалила генеральна директорка Анжеліка Досін спільно з представниками Повноважних членів Консорціуму на робочій зустрічі. 

Air Protein розробив метод виготовлення аналогу м’яса з вуглекислого газу. Спираючись на практичний досвід NASA вирощування їжі на борту космічного корабля, Air Protein запевняє, що розроблена ними технологія зможе виробляти білок за лічені години. 

Україна приєдналася до заяви членів Світової організації торгівлі (СОТ) про забезпечення відкритої та передбачуваної торгівлі сільськогосподарською та харчовою продукцією в рамках пандемії COVID-19. Про це повідомило Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства.

Фахівцями Мінекономіки та Держпродспоживслужби із залученням представників бізнесу було розроблено Методичні рекомендації щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на потужностях з вирощування, утримання, забою, переробки і обігу тварин та виробництва харчових продуктів.

Міністерство сільського господарства країни прийняло тимчасові заходи, що полегшують виробникам умови дистрибуції на ринку сирого молока. Про це повідомляє Консорціум “Якості торговельних мереж з посиланням на Food Safety News. 

Великі роздрібні торговці та гіганти FMCG, такі як Ahold Delhaize, Carrefour, Danone та Nestlé, об'єднали свої зусилля задля того, щоб маркування Nutri-Score стало обов'язковим в Європі. Вважається, що простий п’ятирівневий код допомагає боротися з ожирінням. Про це повідомляє RetailDetail.

Щиро вітаємо вас зі світлим Великоднем! Нехай це величне свято наповнить серце почуттями чистої любові та віри у найкраще. Консорціум "Якості торговельних мереж" бажає добробуту, гармонії у вашій оселі, а головне - здоров'я для вас та ваших близьких. Хай цей прекрасний день духовно та ідейно єднає родину не лише за святковим столом, а й через відеозв'язок. Залишайтеся вдома - бережіть себе!