+380948101009; 0322201009

Висновки дослідження щодо безпечності матеріалів на біологічні основі при контакті з харчовими продуктами були викладені в новому звіті, підготовленому для FSA.

 Досліджувані матеріали (далі - BBFCM), виготовляються з біологічних, відновлюваних ресурсів. Вони є популярною альтернативою матеріалів на основі викопного палива, які зараз займають $800 мільярдну частку ринку, оскільки BBFCM походять із відновлюваних джерел і, як правило, навіть здатні виконувати роль добрива після використання.

Все більша кількість таких матеріалів поширюється на ринку, тому FSA замовила проведення аналітичного дослідження з питань потенційних ризиків та непередбачуваних наслідків заміни звичної пластикової упаковки для харчових продуктів на її еко-френдлі альтернативу.

У доповіді, підготовленій компанією Fera, було встановлено, що упаковка BBFCM може виявляти властивості, подібні до традиційного пластику, забезпечуючи ті ж терміни зберігання та рівень захисту споживачів. Однак у звіті також було зазначено, що проведені  дослідження BBFCM в багатьох областях були обмеженими, і щодо цих матеріалів все ще існує недостатньо інформації. Відкритим залишається питання про потенційний ризик перенесення алергенів, що перебувають у біоматеріалах, до продуктів харчування. Вчені стверджують, що потрібно буде провести додаткові дослідження, аби розширити наше розуміння BBFCM і гарантувати безпечність харчових продуктів у майбутньому та захист споживачів.

Професор Рік Мамфорд, директор з питань науки, доказів та досліджень FSA, сказав:

"З огляду на те, що все більше різноманітних матеріалів на біологічній основі, що контактують з харчовими продуктами виходять на ринок, потрібно провести більше досліджень, щоб чітко визначити переваги та потенційні ризики, пов'язані з цими новими матеріалами.

Ми будемо продовжувати співпрацювати з бізнесом, який обирає екологічно свідомий шлях, щоб гарантувати, що матеріали, які вони використовують, є безпечними та придатними для призначення".

 

Джерело: FSA.

Последние новости

Все
Наши новости
Новости отрасли
Показать еще ЗАГРУЖАЮСЬ... ЭЛЕМЕНТОВ БОЛЬШЕ НЕТ