+380948101009; 0322201009

25 червня Консорціум “Якості торговельних мереж” успішно організував навчання для аудиторів партнерських компаній на предмет вивчення стандарту IFS Global Market v.2, трактування його документації та інших особливостей.

Ми пишаємося тим, що змогли залучити до цієї події професійного лектора Євгенію Новожилову - виконавчого директора органу із сертифікації Grand Cert, що має науковий ступінь з біології та є провідним аудитором за стандартами ISO 9001, ISO 22000, FSSC 22000. 
На навчанні також були присутні представники Повноважних членів Консорціуму, що залюбки приєдналися до обговорення. Окрім трактування чек-листа та ознайомлення з настановою стандарту Євгенія Новожилова наголосила на проблемі фальсифікації продуктів, базової гігієни на підприємствах, особливостях ведення документації, важливості контролю постачальників, основних помилках у звітах, а особливо на вмінні аудитора правильного формулювати зауваження. 
Після завершення основної сесії навчання присутні аудитори змогли підсумували всю отриману інформацію та почути заключні рекомендації. 
Ми переконані, що даний захід був дуже корисним для всіх присутніх, адже після нього аудитори Консорціуму зможуть максимально фахово та якісно оцінювати підприємства.
До нових зустрічей!

Последние новости

Все
Наши новости
Новости отрасли
Показать еще ЗАГРУЖАЮСЬ... ЭЛЕМЕНТОВ БОЛЬШЕ НЕТ