+380948101009; 0322201009

Міністерство сільського господарства країни прийняло тимчасові заходи, що полегшують виробникам умови дистрибуції на ринку сирого молока. Про це повідомляє Консорціум “Якості торговельних мереж з посиланням на Food Safety News. 

Тепер продаж сирого молока безпосередньо споживачеві може відбутися шляхом заповнення онлайн-декларації. Зазвичай від виробника коров'ячого, козячого чи овечого молока вимагається дозвіл від органів влади на продаж сирого молока з подальшим проведенням інспекції. То ж після закінчення коронавірусної кризи виробникам доведеться подати заявку, якщо вони бажають зберегти офіційне право на дистрибуцію. При цьому зазначається, що постачальники відповідають за безпечність будь-якого товару, розміщеного на ринку. 

Зміни підтримали

Напередодні виробники молочних продуктів надіслали оцінку труднощів, з якими вони зіткнулися, до Міністерства сільського господарства та попросили адаптувати регуляторні норми для протистояння кризі, спричиненої COVID-19. Вони очікували, що влада ухвалить рішення, які сприятимуть продажу продукції молочних фермерів, що великі фінансові втрати через закриття господарських ринків.

Міністерство сільського господарства пішло назустріч виробникам, однак натомість вимагає від них забезпечити задовільний стан здоров'я тварин, які задіяні у виробництві молока. На підприємствах повинні використовувати питну воду для очищення та дезінфекції обладнання, що контактує з сирим молоком. Також існують вимоги щодо умов зберігання та відповідності продукції мікробіологічним критеріям. 

Последние новости

Все
Наши новости
Новости отрасли
Показать еще ЗАГРУЖАЮСЬ... ЭЛЕМЕНТОВ БОЛЬШЕ НЕТ