+380948101009; 0322201009

Раді Вам повідомити, що 27 березня Консорціум “Якості торговельних мереж” організовує перше начання в 2020 році! Тема: досвід практичного використання стандарту 𝐈𝐅𝐒 𝐆𝐋𝐎𝐁𝐀𝐋 𝐌𝐀𝐑𝐊𝐄𝐓 𝐕.𝟐, за яким Консорціум проводить аудити постачальників та виробників.

Головна мета заходу — ознайомити учасників з настановою та чек-листом Стандарту, а також пояснити, як успішно впроваджувати цю програму. Опісля присутні отримають практичні завдання і зможуть поставити свої запитання.

Місто: Київ

Дата: 27 березня

Зайнятість: full-day

Лектор: Євгенія Новожилова — виконавчий директор органу з сертифікації Grand Cert, Доктор філософії та передовий аудитор.

Реєстрація за посиланням: http://qcr.com.ua/uk/zahody

 Увага! На керівника якості з підприємства, яке є Основним членом Консорціуму, діє знижка на навчання —  50% від заявленої суми. На інших працівників такого підприємства — знижка 25%. Відповідні категорії при реєстрації: 𝐦𝐚𝐢𝐧, 𝐦𝐚𝐢𝐧_𝐰𝐨𝐫𝐤𝐞𝐫. Перед тим, як зареєструватись для участі у навчанні, просимо пройти реєстрацію на сайті, обравши дійсну категорію користувача для отримання знижки. Якщо Ви не співпрацюєте з Консорціумом, але бажаєте відвідати Навчання — категорія 𝐫𝐞𝐠𝐢𝐬𝐭𝐫𝐞𝐝.

Последние новости

Все
Наши новости
Новости отрасли
Показать еще ЗАГРУЖАЮСЬ... ЭЛЕМЕНТОВ БОЛЬШЕ НЕТ