+380948101009; 0322201009

Шановні Повноважні та Асоційовані члени Консорціуму!

Ми Раді Вас повідомити, що Консорціум “Якості торговельних мереж” долучився і спільно з IFS (International Featured Standard), CSCMP (Council of Supply Chain Management Professionals) та SGGW(Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie) організував VI Конгрес «Безпечності харчових продуктів», який відбудеться у м. Варшава (Польща). В рамках даного Конгресу також пройде продовольча виставка «Warsaw Food Expo».

Захід відбудеться в період з 11.09. по 14.09.2019рр.

           Кожен охочий представник Повноважних, Асоційованих, Основних членів Консорціуму, а також Торговельні мережі, Постачальники та Виробники, які ще не стали членами Консорціуму,  мають  змогу взяти участь в даному заході.

Для Компаній, які є Повноважними, Асоційованими та Основними членами Консорціуму «Якості торговельних мереж» існують певні преференційні умови.

Преференційні умови, які застосовуються до Повноважених та Асоційованих членів Консорціуму:

  • Один представник від кожного Повноважного та Асоційованого члена Консорціуму має змогу відвідати захід безкоштовно.
  • Кожен наступний представник від Повноважного та Асоційованого члена

Консорціуму  -  з 15% знижкою.

Преференційні умови, які застосовуються до Основних членів Консорціуму:

     -     Якщо Постачальник  є Основним членом Консорціуму, то на нього розповсюджується знижка у розмірі 10% від вартості, вказаної на офіційному сайті Конгресу. У разі, якщо він є Виробником, а його Постачальник є Основним членом Консорціуму, - знижка  у розмірі  15% від вищевказаної суми.

Для Постачальників та Виробників, які ще не стали Основними членами Консорціуму, але планують це зробити, знижка розповсюджується тільки після підписання договору про наміри стати Основним членом Консорціуму.

Для Постачальників та Виробників, які не є членами Консорціуму, вартість участі в Конгресі «Безпечності харчових продуктів» та Виставці, яка відбудеться в рамках даного Конгресу, становить - 750 PLN.  Важливо, що зареєструватися на даний захід необхідно до 11 серпня 2019 року!

           VI щорічний Конгрес «Безпечності харчових продуктів», пройде під гаслом “Інновації та натхнення”. У рамках заходу відбудеться дводенна конференція, яка, серед іншого, міститиме: цікаві лекції та дискусійні панелі щодо інноваційних технологій у галузях сертифікації, харчових добавок, логістики, пакування тощо; презентації продукції, нових послуг, семінари, обговорення найактуальніших тем у галузі безпечності їжі та багато іншого!

Також в рамках Конгресу відбудеться виставка в Warsaw Ptak Expo з 12.09.2019р. по 14.09.2019р. під назвою «Warsaw Food Expo». Це найбільший продовольчий ярмарок у Польщі, що є ідеальним майданчиком для презентації своєї продукції та взаємодії з потенційними клієнтами.

Всі Основні члени Консорціуму (Постачальники/Виробники) згодом зможуть взяти участь у зустрічах B2B з представниками найбільших торговельних мереж Польщі та закордонних рітейл-груп. Однак про такі наміри Ви маєте завчасно повідомити Консорціум «Якості торговельних мереж». Для цього необхідно зателефонувати на особистий номер телефону Генерального директора Консорціуму (+380672089463 Досін А.Р.). Після погодження сторонами  істотних умов – Постачальник/Виробник обов’язково має подати відповідну Заявку.

            Якщо Ви не маєте намір виставляти свою продукцію, а тільки бажаєте взяти участь в Конгресі «Безпечності харчових продуктів» та відвідати виставку, то «Warsaw Food Expo» буде для Вас безкоштовна.

Більш детально про заходи Ви зможете дізнатись на офіційній сторінці Конгресу www.foodcongress.org та виставки https://warsawfoodexpo.pl/en/.

На офіційній сторінці Консорціуму «Якості торговельних мереж» також розміщений банер Конгресу з посиланням на відповідний сайт.

Консорціум «Якості торговельних мереж» спрямовує свою роботу на те, щоб бути для Вас корисним і зобов’язується допомогти своїм Основним членам у всіх питаннях, які можуть виникнути в рамках даного заходу. Варто зазначити, що для отримання знижки на участь в Конгресі, Основним членам необхідно отримати від Консорціуму спеціальний Код.

 Для решти Постачальників та Виробників, які не є Основними членами Консорціуму, ми теж люб’язно надамо інформацію щодо даного заходу.

Последние новости

Все
Наши новости
Новости отрасли
Показать еще ЗАГРУЖАЮСЬ... ЭЛЕМЕНТОВ БОЛЬШЕ НЕТ