+380948101009; 0322201009

Консорціум “Якості торговельних мереж” дбає про високий рівень ефективності заходів, які організовує для вас. Саме тому наше перше Навчання для постачальників та виробників очолить Євгенія Новожилова —  визнаний лектор всеукраїнського масштабу! 

Зараз Євгенія займає посаду виконавчого директора сертифікаційного органу Grand Cert. Має науковий ступінь Доктора філософії та репутацію передового аудитора.

Професіонал з багаторічним досвідом, актуальними знаннями, а головне — вмінням детально та доступно розповідати про складні речі. Беззаперечна компетенція Євгенії  Новожилової підтверджена багаторічним досвідом, адже серед здобутків Лектора:

  • TTT(Trainer the trainer) за стандартом IFS Food V.6.1;
  • міжнародний експерт з харчової безпеки, стандартизації та сертифікації продукції АПК, в тому числі Українсько-Канадського проєкту (CIDA): "Grain Quality and Rural Agriculture Credit Systems in Ukraine, Phase II" в 2009-2010рр., SAFOSO в 2016 р тощо;
  • автор понад 20 ДСТУ та стандартів/належних практик Codex Alimentarius Commission;
  • більше 300 аудитів (Україна, Грузія, Росія, Польща, Киргизстан);
  • тренер з підготовки тренерів з харчової безпеки в Киргизії (2012; 2015; Таджикистані 2015) по проєктам ЄС;
  • понад 150 статей в спеціалізованих журналах для харчової промисловості: «Хранение и переработка зерна», «Мясной бизнес», «Молоко и молочные продукты», «Ветеринарная медицина», «Агроэксперт», «Корма и факты» тощо.
  • більше 1200 виступів на міжнародних та всеукраїнських заходах, починаючи з 1992 року. 

 Навчання для постачальників та виробників на чолі з Євгенією Новожиловою відбудеться 27 березня у Києві. Запрошуємо вас до реєстрації на офіційному сайті Консорціуму: http://qcr.com.ua/uk/zahody/audity-po-programe-ifs-global-market-opyt-prakticheskogo-ispolzovaniya-dlya-postavshchikov-torgovykh-setej

Увага! Для Основних членів Консорціуму діють спеціальні ЗНИЖКИ у розмірі 25-50%

Последние новости

Все
Наши новости
Новости отрасли
Показать еще ЗАГРУЖАЮСЬ... ЭЛЕМЕНТОВ БОЛЬШЕ НЕТ