+380948101009; 0322201009

Експерти намагаються якнайкраще спрогнозувати зміни на ринку української торгівлі у 2020 році. Наразі найбільшу увагу отримали передбачення щодо виробництва сиру та курятини. Обидва продукти мають статус незамінних для раціону більшості українців, але, як виявилось, у 2020 році їх чекають кардинально різні перспективи. 

Планується, що за нинішній рік масштаби виробництва курятини сягне 1,45 млн тонн, що на 8% перевищує показники попереднього. Заплановані темпи зростання експорту цього українського продукту теж не залишились поза увагою - ще 12,5% курятини буде продано за кордоном у 2020 році.

Однак поширення повідомлень щодо скорочення виробництва сиру швидко збалансували реальність в інформаційному просторі. Дефіцит молочної сировини в Україні призвів до багаторазового зростання імпорту всіх видів молочних продуктів в 2019 році,  і цей процес продовжує тривати. Національний сир не витримує конкуренції з іноземними аналогами, тому в 2020 році спад у виробництві сирів в Україні може перевищити 7%. Експерти застерігають, що наступним в критичну зону ймовірно потрапить вершкове масло. 

Джерела: "Инфагро", "Latifundist".

Последние новости

Все
Наши новости
Новости отрасли
Показать еще ЗАГРУЖАЮСЬ... ЭЛЕМЕНТОВ БОЛЬШЕ НЕТ