+380948101009; 0322201009

Консорціум “Якості торговельних мереж" закликає вас звернути увагу на унікальну можливість взяти участь в програмі USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), яка реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.»

Вона приймає концепції грантових проектів на впровадження заходів, спрямованих на подолання викликів для малих та середніх підприємств (МСП), що працюють в Україні в нових галузях та галузях, що розвиваються, а саме: низький рівень інвестування; невеликі обсяги продажів (на внутрішньому та зовнішньому ринках); обмежені ринки та клієнтська база. Подолання таких викликів в рамках цього РПЗ допоможе збільшити та розширити усі перелічені вище фактори, а також збільшити кількість постійних робочих місць.

Програма КЕУ націлена на співпрацю з грантоотримувачами, які працюють у нових галузях або в галузях, що розвиваються, які мають потенціал для швидкого зростання, досягнення успіху на експортних ринках, створення інвестицій та збільшення зайнятості.

Програма передбачає 2 конкурсні етапи та має певні обмеження щодо витрати грантових коштів. Про це та інше Ви зможете дізнатися детальніше на офіційному сайті ЛТПП: https://bit.ly/2ZxI9at , а також за посиланням на ресурс із найбільш актуальними запитаннями: https://drive.google.com/drive/folders/1WUrJAgS5GZThZWp0nq95UqLoJUOzUWuJ

 Заявки грантових проектів приймаються до 29 лютого 2020 року або допоки будуть наявні кошти.

Последние новости

Все
Наши новости
Новости отрасли
Показать еще ЗАГРУЖАЮСЬ... ЭЛЕМЕНТОВ БОЛЬШЕ НЕТ