+380948101009; 0322201009

    Під час дії карантинних обмежень Консорціум “Якості торговельних мереж” проводитиме аудити в системі онлайн. Таке рішення ухвалила генеральна директорка Анжеліка Досін спільно з представниками Повноважних членів Консорціуму на робочій зустрічі. 

    В зв’язку з таким нововведенням,  на цьому тижні було організоване навчання для аудиторів, яким представили технічну інструкцію з проведення аудиту нового формату. Для виконання звичних процесів перевірки на виробництвах будуть використовуватися загальнодоступні програми: Word, TeamViewer тощо. При цьому Консорціум гарантує забезпечення повної конфіденційності документації підприємства. Варто зазначити, що постачальники та виробники зможуть звернутися до нас для технічної консультації.

    Проведення аудитів в системі онлайн найближчим часом  протестують на продукції з категорії non-food. Ми все ще відкриті для побажань та пропозицій від наших Партнерів, Основних та Повноважних членів, адже прагнемо максимально наблизити такий формат аудиту до класичного.

Последние новости

Все
Наши новости
Новости отрасли
Показать еще ЗАГРУЖАЮСЬ... ЭЛЕМЕНТОВ БОЛЬШЕ НЕТ