+380948101009; 0322201009

Фінська мережа супермаркетів щодня проводить акцію «щаслива година», під час якої діють надзвичайно великі знижки на ті харчові продукти, які майже досягли їх терміну придатності. Ініціатива є частиною кампанії зі зменшення харчових відходів.

“Щаслива година” призначається о 21:00 - за годину до закриття. Магазини знижують ціни на продукти до 60% для сотень товарів, термін придатності яких закінчуються опівночі. Найчастіше це продукти, на які ціна вже знижена на 30%. 

Окрім зменшення надлишків продовольства, ініціатива також може допомогти залучити нових клієнтів і допомогти людям з обмеженим бюджетом харчуватися краще, пропонуючи більшу різноманітність товарів за зниженими цінами. За словами віце-президента S-market Міка Лійтікейнена, програма допомагає продавати продукти, які в іншому випадку доведеться віддати або знищити. "Якщо ми продаємо щось зі знижкою 60%, ми дійсно не заробляємо гроші, але це, все-таки, більше, ніж якби ми віддавали їжу на благодійність", - сказав він для Springrings.

За даними Організації Об'єднаних Націй з питань продовольства та сільського господарства (ФАО), близько третини всієї їжі, що виробляється та упаковується для споживання людиною,так чи інакше залишається не використаною. Це еквівалентно 1,3 мільярда тонн їжі на рік, тоді як близько 10% світового населення хронічно недоїдає. На думку вчених, весь цей надлишок їжі є одним з факторів, що істотно впливає на зміну клімату.

Джерело: RetailDetail 

Последние новости

Все
Наши новости
Новости отрасли
Показать еще ЗАГРУЖАЮСЬ... ЭЛЕМЕНТОВ БОЛЬШЕ НЕТ