+380948101009; 0322201009

Раді повідомити Вас, що 6-ий Конгрес з безпечності харчових продуктів у Варшаві за участі наших представників відбувся успішно!

Зокрема Анжеліка Досін, генеральна директорка Консорціуму “Якості торговельних мереж”, виступила одним зі спікерів дводенної конференції Конгресу.

Нагадаємо, що Анжеліка Романівна має значний досвід роботи в системі управління якістю, а також серед інших досягнень володіє науковим ступенем доктора філософії. На конференції вона презентувала доповідь на тему “Можливості та загрози зі сторони українського агробізнесу”

Вказавши на стрімкий розвиток галузі, пані Анжеліка виділила такі її перспективи: розширення експорту, стимулювання зовнішнього попиту, можливість відкриття ринку землі, високий потенціал для органічної продукції тощо. Однак вона зазначила, що актуальною залишається проблема відповідності якості деякої української продукції європейським стандартам. 

Головною тезою доповіді стало інформування про те, що, з моменту підписання економічної частини угоди про асоціацію між Україною та ЄС, на законодавчому рівні в Україні  була проведена значна робота щодо усунення бар'єрів для торгівлі між нашою державою та країнами Євросоюзу, зокрема у галузі сільського господарства і харчових продуктів.

Важливим для Консорціуму “Якості торговельних мереж” також є те, що ми були гідно представлені на європейському рівні. Окрім публічного статусу співорганізатора заходу, генеральна директорка Консорціуму також мала нагоду розповісти всім присутнім про концепцію організації, її мету,  діяльність та роль у формуванні високого рівня торговельної та виробничої культури в Україні. 

 

Последние новости

Все
Наши новости
Новости отрасли
Показать еще ЗАГРУЖАЮСЬ... ЭЛЕМЕНТОВ БОЛЬШЕ НЕТ