+380948101009; 0322201009

Мільйони пацієнтів і медичних працівників довгі місяці перебувають у полі протистояння хворобі, спричиненою новим коронавірусом. Дослідники зі всього світу активно працюють над винайденням універсальної вакцини, в той час, як філіппінська група вчених вважає, що потенційний метод лікування завжди був доступним на полицях продуктових магазинів. Йдеться про кокосову олію. 

Про це повідомляє Інститут харчових технологій(IFT) з посиланням на секретаря департаменту науки і технологій Філіппін. Наразі в лікарнях країни тривають клінічні випробування, що мають підтвердити ефективність методу. Звичний режим лікування для хворих на COVID-19 доповнили прийомом кокосової олії. 

«Кокосова олія - унікальний рослинний продукт, оскільки воно містить високу частку лауринової кислоти; жоден інший широко споживаний рослинний жир цього не має», — пояснює Фабіан Дейріт, президент Об’єдання хіміків у Філіппінах. "При попаданні в організм ферменти ліпази вивільняють метаболіти, які є активними сполуками, - головним чином монолаурину та лауринової кислоти".

За словами професора Дейріта, Монолаурин використовується в харчовій промисловості як емульгатор і природний консервант проти бактерій, а також є діючою речовиною багатьох дерматологічних препаратів. Разом монолаурин та лауринова кислота мають фізико-хімічну здатність до руйнування мембрани вірусів, покритих ліпідом. Противірусні дії лауринової кислоти та монолаурину були вперше відзначені у дослідженні ще в 1979 році, а згодом й у 1982-му. Оскільки вірус, який викликає COVID-19 (SARS-CoV-2), має ліпідне покриття, кокосове масло може бути ефективним у боротьбі з ним.

Последние новости

Все
Наши новости
Новости отрасли
Показать еще ЗАГРУЖАЮСЬ... ЭЛЕМЕНТОВ БОЛЬШЕ НЕТ