+380948101009; 0322201009

Спалах лістеріозу в Іспанії вже забрав 3 життя, понад 200 людей постраждало.

З 7 липня по 13 вересня було зареєстровано 222 підтверджені випадки лістеріозу в п'яти регіонах Іспанії: 214 пацієнтів в Андалусії, чотири в Арагоні, двоє в Естремадурі та по одному в Кастилії і Леоні та Мадриді. Про це повідомляє Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ).

Спалах був відстежений до його джерела - охолодженого смаженого м'яса зі свинини, виготовленого в Іспанії компанією Magrudis та має назву "La Mechá". Іспанські органи влади, звичайно, порадили споживачам уникати будь-яких продуктів, що продаються під цією торговою маркою.

П'ятдесят сім відсотків хворих - жінки, в тому числі 38 вагітних жінок, а 24 відсотки - старше 65 років. Повідомлялося про три випадки смерті у двох людей старше 70 років та однієї особи старше 90 років, яка хворіла на лістеріоз на момент смерті. У шести жінок були викидні, пов’язані з спалахом.

"Хоча причетні до інциденту продукти були відкликані, зважаючи на тривалий інкубаційний період лістеріозу (до 70 днів), термін зберігання цих продуктів (три місяці) та популярність цієї марки м'яса, яке подають у багатьох ресторанах, наступні хвилі захворювання очікуються в найближчі тижні ", - сказали представники ВООЗ.

Джерело: FSN.

Последние новости

Все
Наши новости
Новости отрасли
Показать еще ЗАГРУЖАЮСЬ... ЭЛЕМЕНТОВ БОЛЬШЕ НЕТ