+380948101009; 0322201009

Головна

Консорціум якості Торговельних мереж

Консорціум об’єднує провідні торговельні мережі України в питаннях якості та безпечності
продукції, та уніфікує вимоги до постачальників.

Єдиний чек-лист – один аудит!

Детальніше

Мета діяльності 

Наша мета - зробити позитивний внесок у роздрібну та оптову торгівлю в Україні шляхом просування найкращих міжнародних практик в області якості та безпечності продукції, що орієнтована на кінцевого споживача. Діяльність Консорціуму спрямована на сприяння розвитку постачальників торговельних мереж та підвищення їх рівня надійності. Разом ми працюємо над підвищенням рівня торговельної культури в Україні.

Консорціум об’єднує провідні торговельні мережі, які консолідували свої вимоги у вигляді єдиного чек-листа. Тепер постачальники/виробники мають змогу проходити лише ОДИН АУДИТ на рік, визнаний всіма учасниками Консорціуму.  Результати аудитів розміщуються у вільному доступі для байєрів торговельних мереж, які можуть приймати рішення про подальшу співпрацю з постачальниками/виробниками.
Переваги Консорціуму
Консорціум об’єднує провідні торговельні мережі, які консолідували свої вимоги у вигляді єдиного чек-листа. Тепер постачальники/виробники мають змогу проходити лише ОДИН АУДИТ на рік, визнаний всіма учасниками Консорціуму. Результати аудитів розміщуються у вільному доступі для байєрів торговельних мереж, які можуть приймати рішення про подальшу співпрацю з постачальниками/виробниками.
Консорціум відбирає, готує та залучає лише висококваліфікованих аудиторів, що якісно проводять оцінку постачальників/виробників.  Кожен учасник Консорціуму буде почутим, адже отримає можливість внести на розгляд свої пропозиції щодо його функціонування, правил проведення аудитів, захисту свої інтересів та інших ініціатив, які будуть сприяти розвитку Консорціуму.
Переваги Консорціуму
Консорціум відбирає, готує та залучає лише висококваліфікованих аудиторів, що якісно проводять оцінку постачальників/виробників. Кожен учасник Консорціуму буде почутим, адже отримає можливість внести на розгляд свої пропозиції щодо його функціонування, правил проведення аудитів, захисту свої інтересів та інших ініціатив, які будуть сприяти розвитку Консорціуму.