+380948101009; 0322201009

Новини

Новини

🟢IFS BROKER
Стандарт для перевірки відповідності послуг торгових агентств, імпортерів і брокерів щодо якості та безпеки продукції.
😎Сфера застосування
Торгова діяльність:
• Брокери/посередники
• Торгові агенти
• Торговельні агентства
• Імпортери
для харчових продуктів, товарів для дому та особистої гігієни або пакувального матеріалу.
Цей стандарт поширюється на продукцію під торговою маркою постачальника, а також на продукцію під торговою маркою (брокерів) і під маркою клієнтів.
Стандарт включає такі теми:
• Відповідальність вищого керівництва
• Система управління якістю та безпекою продукції
• Управління ресурсами
• Процес планування та обслуговування
• Вимірювання, аналізи, вдосконалення
• Захист продукту
Шановні члени Консорціуму ЯТМ запрошуємо Вас на інформаційний вебінар,який відбудеться на платформі Google Meet - 23.05.2023 о 10:00.
До участі запрошуються Основні члени Консорціуму (виробники продукції) та Повноважені члени Консорціуму (торговельні мережі) та Асоційовані члени Консорціуму.
Навчання спрямоване на отримання та вдосконалення теоретичних і практичних знань щодо вимог стандартів та торгівельних мереж в сфері контролю алергенів в харчових продуктах.
🟢Лектор Олексієнко Наталія Валентинівна, керівник відділу зовнішнього аудиту департаменту якості ТОВ СІЛЬПО-ФУД, к.т.н., доцент.
Матеріал орієнтований на працівників вищого та середнього рівня, керівників відділів якості, які займаються контролем якості та безпечності харчових продуктів на підприємствах харчової промисловості, а також суб’єктами, які планують впровадити систему або мають впроваджену систему та хочуть покращити свої знання.
✅Для участі в вебінарі,просимо заповнити реєстраційну форму.
Культура безпеки харчових продуктів.
Це спільні цінності, переконання та норми, які впливають на мислення та поведінку щодо безпечності харчових продуктів в організації та в усій організації.
Елементи культури безпечності харчових продуктів – це ті елементи управління безпекою харчових продуктів, які вище керівництво компанії може використовувати для стимулювання культури безпечності харчових продуктів у компанії.
Вони повинні включати як мінімум:
• Повідомлення про політику безпеки харчових продуктів та обов'язки
• Навчання
• Відгуки співробітників щодо питань безпеки харчових продуктів
🟢Шановні члени Консорціуму ЯТМ, Консорціум «Якості торговельних мереж» з приємністю інформує, що 27 квітня 2023 року відбувся запланований вебінар «Маркування нехарчової продукції».
Доповідачем Валентиною Корнійченко (керівник групи з якості власних торгових марок департаменту управління якості ТОВ "ДЦ Україна" (Watsons) було акцентовано увагу учасників на загальних вимогах законодавства до маркування нехарчової продукції, особлива увага була приділена практичним запитанням щодо мови, шрифтів текстового маркування, дизайнерського оформлення пакування, інформація про товар на інтернет ресурсах, екологічні характеристики нехарчової продукції тощо.
Активну участь прийняли керівники та провідні фахівці служби контролю якості ВТМ торгівельних мереж, представники підприємств-виробників.
На задавані запитання, звучали фахові відповіді.
Консорціум сподівається, що Вам було корисно та цікаво прийняти участь у вебінарі.
Найактуальніші зміни та вдосконалення:
  • Версія 3 стає ближчою до вимог IFS Food, це виражається в підході до продуктів і процесів IFS, новим Кодексом Аліментаріус і останніми нормативними документами.
  • Запровадження 15 нових вимог забезпечує дотримання вимог законодавства та основних фундаментальних тем. Це покращує впровадження елементарних процесів управління безпекою та якістю харчових продуктів.
  • Згідно з підходом IFS, оцінювачі (аудитори) виділятимуть 50% загальної тривалості оцінки на оцінку на місці.
  • IFS покращила узгодженість рівнів вимог і розділила деякі вимоги, щоб краще відповідати індивідуальному рівню.
  • Нововведенням у версії 3 є такі варіанти опцій, як подальше оцінювання, розширене оцінювання та добровільне неоголошене оцінювання.
  • Формулювання програми є послідовним і ясним для легкого розуміння.
🆕🟢УВАГА !!!!!
IFS Food версія 8
Шановні учасники, сьогодні IFS дав добро проінформувати Вас публічно про опублікування нової версії стандарту IFS Food версія 8.
✅IFS Food є провідним стандартом для сертифікації безпечності та якості харчових продуктів у Європі та прийнятий провідними роздрібними та оптовими компаніями по всьому світу.
✅В новій версії стандарту приділену особливу увагу тому, щоб зробити роботу зі стандартом легшою, ефективнішою та практичнішою для аудиторів і компаній.
Було враховано останні розробки, нормативні акти та тенеденції.
✅Аудити IFS Food версії 8 можливі з 1 жовтня 2023 року та стають обов’язковими для всіх сертифікованих компаній з 1 січня 2024 року.
✅Загалом термін застосування версії 7 закінчується 31 грудня 2023 року. У деяких виняткових ситуаціях IFS Food версії 7 може застосовуватися після 1 січня 2024 року.
✅Загальний дозвіл цих винятків закінчується 31 грудня 2024 року.
#ifs_food_version_8
#ifs food
УВАГА❗️❗️❗️❗️❗️❗️
ОБОВ'ЯЗКОВИЙ ДО ЗАСТОСУВАННЯ ТОРГОВЕЛЬНИМИ МЕРЕЖАМИ.
IFS Global Markets Food версія 3
Консорціум ЯТМ із задоволенням повідомляє про публікацію нової версії 3 IFS Global Markets Food. Це програма розвитку, яка допомагає постачальникам харчових продуктів поступово створювати комплексні процеси безпеки та якості харчових продуктів.
Оцінка IFS Global Markets Food версія 3 можлива з 1 липня 2023 року та стає обов’язковою з 1 жовтня.
Про глобальні зміни, повідомимо всіх Повноважених та Основних членів Консорціуму додатково.
Інтереси IFS Academy в Україні представляє Консорціум "Якості торговельних мереж".
На базі IFS Management GmbH діє IFS Academy, яка має два підрозділи. Один підрозділ IFS Academy займається підготовкою учасників ринку, інший - підготовкою аудиторів.
Міжнародна компанія IFS Management GmbH в рамках партнерської програми уповноважила Консорціум "Якості торгівельних мереж" на проведення робіт (надання послуг), з підготовки учасників ринку, як IFS Academy. Таким чином на базі Консорціуму на Україні розпочала свою діяльність IFS Academy.
IFS Academy пропонує низку навчальних заходів та семінарів за стандартами IFS.
Навчання будуть проводити затверджені центральним офісом IFS Management GmbH - IFS тренери.
За результатами пройденого навчання учасникам буде видаватися Сертифікат встановленого взірця від міжнародної компанії IFS Management GmbH.
Запрошуємо до співпраці!
Якщо Вас цікавить детальніше інформація по навчанню, звертайтеся за тел.+38 067 20 89 463
Раді повідомити Вас що Консорціум ЯТМ став офіційним партнером IX Конгресу “Безпечності харчових продуктів” який відбудеться 27 жовтня 2022 р. у м .Варшава о 10:00 за польським часом.
Зі своєї сторони Консорціум ЯТМ для Основних та Повноважних членів Консорціуму "Якості торговельних мереж" надає можливість відвідати даний захід онлайн абсолютно безкоштовно.
З Вашої сторони необхідно зареєструватися за даним посиланням
Звертаємо увагу,що під час реєстрації необхідно обов'язково ввести даний промокод YHAX83JW.
Окрім цього Ви можете відвідати паралельно декілька інших заходів, а саме:

Оцінка вразливості харчового шахрайства 🔎📊 відповідно до вимог IFS Global Markets Food v.3️⃣
Задокументована форма оцінки для виявлення ризиків можливого шахрайства з харчовими продуктами в ланцюжку постачання (включаючи всю сировину, продукти харчування, пакувальні матеріали, процеси та сторонні процеси).
Метод оцінки ризику може відрізнятися від компанії до компанії, однак метод оцінки вразливості харчового шахрайства повинен включати, як мінімум:
• Виявлення потенційних шахрайських дій з харчовими продуктами, використовуючи відомі та надійні джерела даних.
• Оцінка рівня ризику як продукту, так і джерела постачання.
• Оцінка необхідності додаткових заходів.
• Розробка та впровадження плану пом’якшення харчового шахрайства з використанням результатів оцінки вразливості.
Критерії, які використовуються для оцінки рівня ризику, повинні бути, наприклад:
• Історія випадків шахрайства з продуктами харчування
• Економічні фактори
• Легкість шахрайської діяльності
• Складність ланцюга поставок
• Впроваджені заходи
• Довіра постачальника.
Шановні партнери, анонсований нами (публікація від 27 липня) вебінар на тему: «ВИМОГИ СТАНДАРТІВ ТА ЧЕК ЛИСТІВ ТОРГІВЕЛЬНИХ МЕРЕЖ ДО ПРОВЕДЕННЯ ВНУТРІШНІХ АУДИТІВ» заплановано провести 20 вересня 2022 року, початок о 10:00.
Запрошуємо до участі керівників підприємств, очільників і представників відділів якості та безпечності, членів команди внутрішніх аудитів виробників, які продукують харчову та нехарчову продукцію.
Для участі в вебінарі потрібно заповнити «Анкету учасника» (посилання додається) з коротенькою інформацією про себе, лист із «електронним ключем-доступу» для приєднання до вебінару надійде на вказану Вами електронну пошту.
Слідкуйте за нашою офіційною сторінкою в Facebook.