+380948101009; 0322201009

Курятину з сальмонелою, вироблену в Польщі, тепер виявили в Миколаївській області. Про це йдеться в повідомленні ГУ Державної служби з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів в Миколаївській області.

«Згідно повідомлення RASFF, виявлено Salmonella Enterica ser. Enteritidis (presenсe 25G) в охолоджених м'ясопродуктах з птиці з Польщі до Хорватії (постачальник: Mesna Industrija Braca Pivac doo) і Україна (одержувач «ЄВРО Фуд Солюшнс») », — зазначається на сайті управління. 

Операторів ринку застерегли щодо необхідності вилучення вказаного товару з обігу. Споживачів просять негайно інформувати ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області у разі виявлення небезпечного продукту. 

Нагадаємо, що в грудні 2019 року сальмонела була виявлена в охолодженій курячій грудці, що експортувалася з Польщі в Україну компанією «Віртус Трейд». А з початку березня цього року різноманітні європейські країни винесли вже майже 100 попереджень щодо сальмонели в охолодженій та замороженій птиці з Польщі. Саме ця країна в минулому році стала основним виробником м'яса птиці в ЄС — 2,5 мільйона тонн з 15,2. 

Последние новости

Все
Наши новости
Новости отрасли
Показать еще ЗАГРУЖАЮСЬ... ЭЛЕМЕНТОВ БОЛЬШЕ НЕТ