+380948101009; 0322201009

Сьогодні, 7 червня 2020 року,  ми маємо нагоду відзначити Всесвітній день безпечності харчових продуктів вперше. В грудні 2018 року відповідне рішення було ухвалено Генеральною Асамблеєю ООН. Всесвітня організація охорони здоров’я зазначає, що обраним гаслом для святкування стало “Безпечність харчових продуктів — справа кожного”.

Загальний доступ до безпечної та якісної харчової продукції — ключ до підтримки життя і здоров'я людей. Харчові отруєння значною мірою впливають на соціальну та економічну ситуацію в країнах, підриваючи системи охорони здоров'я, а також завдаючи шкоди туризму і торгівлі. Від харчових отруєнь щороку потерпають близько 600 мільйонів людей, 125000 з них помирають. У 40% випадків жертвами стають діти до 5 років.

Відповідальність за безпечність харчової продукції несе уряд, виробники, рітейлери та навіть споживачі. У кожного в ланцюзі постачань є своя роль, яка допомагає переконатися, що їжа, призначена до подальшого споживання, не зашкодить здоров'ю. 

Консорціум “Якості торговельних мереж” вітає вас з Всесвітнім день безпечності харчових продуктів та бажає вам наснаги для виконання нелегкої, але надважливої місії для нашої країни!

Последние новости

Все
Наши новости
Новости отрасли
Показать еще ЗАГРУЖАЮСЬ... ЭЛЕМЕНТОВ БОЛЬШЕ НЕТ