+380948101009; 0322201009

Новини

Новини

Інтереси IFS Academy в Україні представляє Консорціум "Якості торговельних мереж".

На базі IFS Management GmbH діє IFS Academy, яка має два підрозділи. Один підрозділ  IFS Academy займається підготовкою учасників ринку, інший - підготовкою аудиторів.

Міжнародна компанія  IFS Management GmbH в рамках партнерської програми уповноважила Консорціум "Якості торгівельних мереж" на проведення робіт (надання послуг), з підготовки учасників ринку, як IFS Academy.  Таким чином на базі Консорціуму на Україні розпочала свою діяльність IFS Academy. 

IFS Academy пропонує низку навчальних заходів та семінарів за стандартами IFS. 

Навчання будуть проводити затверджені  центральним офісом IFS Management GmbH  -  IFS  тренери. За результатами пройденого навчання учасникам буде видаватися Сертифікат встановленого взірця від міжнародної компанії  IFS Management GmbH.

Запрошуємо до співпраці!

 

28 травня, он-лайн 
Для кого?
Менеджерам середньої ланки
• Експортерам харчової продукції
• Повноважним представникам керівництва в сфері харчової безпеки
• Керівникам та членам груп харчової безпеки

Станом на цю дату Великобританія знаходиться поза межами єдиного ринку, а Митний союз ЄС та законодавство ЄС не застосовуються до Великобританії.

Одними з найбільш популярних стандартів (схем сертифікацій) на системи управління безпечністю харчових продуктів є ISO 22000, FSSC 22000, BRC Food Safety, IFS Food. Інтереси останнього в Україні представляє Консорціум якості торговельних мереж.

Шановні колеги!

Хочемо повідомити, що Консорціум «Якості торгівельних мереж» за дорученням IFS (International Featured Standards) та за активної участі нашого партнера - органу із сертифікації  Grand Cert 

Опубліковано нову версію стандарту IFS Food (версія 7). Підготовка версії 7 стандарту IFS Food стала результатом аналізу отриманих рекомендацій після майже дворічного досвіду впровадження версії 6.1.

26 січня 2021 у Києві відбудеться грандіозна подія для професіоналів у галузі виробництва продуктів харчування та напоїв - Favorite Food&Drinks.

Те на чому ми хочемо акцентувати Вашу увагу, це те над чим працюють науковці і клінічні дослідження яких на стадії випробовувань мають підвердження, що мед має антибактеріальне, протигрибкове, антиоксидантне та противірусне застосування.

Христос Рождається!
Вітаю Вас і Ваші родини з великим святом Богоявлення.
Дай, Боже, що ми сказали,
Аби і так стало і вам, і нам,
І цьому щасливому двору,
І всьому світу Господньому!
Хай вам святиться, веселиться
Святая йорданська водиця.
Як нині і в рік, і від року в рік,
І на цілий вік!

12 березня у Києві відбувся MeatForum — щорічна конференція для власників та керівників м'ясопереробних підприємств.

Шановні колеги!

Вітаю Вас з наступаючим Новим Роком.

Бажаю,щоб 2021 рік був сповнений хорошими і новими ідеями ,нехай відкриються шляхи для їх реалізації.