+380948101009; 0322201009

Новини

Новини

 Інформуємо Вас, що 18 листопада 2021 року в готелі Arche Krakowska у Варшаві пройде I Конгрес первинної продукції.

Конгрес має на меті представити аспекти польського первинного виробництва. Обговорюватимуться питання обсягів та рентабельності виробництва, її якості, роботи з вітчизняними та зарубіжними, промисловими та роздрібними споживачами. Також будуть теми, пов'язані з інноваціями у первинному виробництві та консалтинговими послугами.

Запланована формула заходу – гібридна. Організатор залишає за собою право змінювати формулу заходу в режим онлайн у разі можливих епідеміологічних обмежень.

Детальну інформацію переглядайте за посиланням: https://primaryproductioncongress.org/ . Запрошуємо приєднатися до I Конгресу первинної продукції

Шановні члени Консорціуму «Якості торговельних мереж» інформуємо Вас, що 18 листопада 2021 року в готелі Arche Krakowska у Варшаві пройде III Логістичний Конгрес.

Всесвітня логістична організація, Рада професіоналів з управління ланцюгами  постачання (CSCMP), організовує конференцію CSCMP CEE Supply Chain 2021. Це унікальний захід, який дає можливість отримати знання від експертів, а також послухати досвідчених спікерів з Європи, США та Китаю.

Детальну інформацію маєте змогу переглянути за посиланням: https://conferencecscmp.org/. Запрошуємо приєднатися  до III Логістичного Конгресу.

Одними з найбільш популярних стандартів (схем сертифікацій) на системи управління безпечністю харчових продуктів є ISO 22000, FSSC 22000, BRC Food Safety, IFS Food. Інтереси останнього в Україні представляє Консорціум якості торговельних мереж.

Шановні члени Консорціуму «Якості торговельних мереж» інформуємо Вас, що 18 листопада 2021 року в готелі Arche Krakowska у Варшаві

пройде  VIII Конгрес безпеки харчових продуктів.

Мета Конгресу – представити очікування компаній у галузі розвитку бізнесу на сесіях, присвячених у тому числі: сертифікації, проблемам пов'язаним з мікробіологією, можливості реалізації стратегії «Farm to Fork», сучасним технологіям, а також внутрішній та міжнародній торгівлі.

Детальну інформацію маєте змогу переглянути за посиланням: https://foodcongress.org/

У рамках одного квитка учасник зможе відвідувати лекції та дискусійні панелі всіх трьох конгресів:VIII Конгресу безпеки харчових продуктів,

III Логістичного Конгресу,I Конгресу первинної продукції.

Запланована формула заходу – гібридна. Організатор залишає за собою право змінювати формулу заходу в режим онлайн у разі можливих епідеміологічних обмежень.

Приєднуйтеся до VIII Конгресу безпеки харчових продуктів.

Опубліковано нову версію стандарту IFS Food (версія 7). Підготовка версії 7 стандарту IFS Food стала результатом аналізу отриманих рекомендацій після майже дворічного досвіду впровадження версії 6.1.

Міжнародна компанія IFS Management GmbH в рамках партнерської програми уповноважила Консорціум якості торговельних мереж на проведення робіт з підготовки учасників ринку, як IFS Academy. Таким чином, на базі Консорціуму в Україні почала свою діяльність IFS Academy.

Детальніше про те, які переваги отримають гравці українського ринку, за якими напрямками будуть проводитись навчання та для кого докладніше розповість генеральний директор Консорціуму – Анжеліка Романівна Досін.

Пані Анжеліка, Консорціум якості торговельних мереж вже кілька років сприяє об'єднуванню провідних торговельні мережі в питаннях якості та безпечності продукції, уніфікації вимог до постачальників. І от, черговим етапом розвитку стало представництво в Україні IFS Academy.

 За якими напрямками IFS Academy проводить навчання?

Шановні колеги, мої вітання!   :- ).

Так, сьогодні і саме зараз ми можемо з Вами говорити про те, що стандарти високого рівня вже в Україні.

Всім відомо, що IFS Management GmbH пропонує низку навчальних заходів та семінарів на  різні теми під назвою IFS Academy.  Один з підрозділів IFS діє на базі Консорціуму якості торгівельних мереж,  як офіційний затверджений провайдер з проведення тренінгів  за наступними стандартами та програмами IFS: IFS Food; IFS Logistics; IFS Broker; IFS Wholesale /Cash & Carry; IFS HPC; IFS PACsecure; IFS Global Markets Program.

IFS Academy, яка діє на базі Консорціуму уповноважена проводити навчання за всіма існуючими темами. А саме:

 1. IFS Food v6.1 (наразі вже не актуальна, оскільки з 01.07.21р. вступила в дію v7);
 2. IFS Food v7;
 3. IFS Food Defense;
 4. IFS Food Fraud;
 5. IFS HACCP from the IFS perspective;
 6. IFS Internal Audits and supplier audits from the IFS perspective;
 7. IFS Global Markets Food;
 8. IFS Broker v3;
 9. IFS Logistics v2.2;
 10. IFS Wholesale Cash & Carry;
 11. IFS Global Markets Logistics;
 12. IFS HPC Introduction;
 13. IFS HPC Risk Assessment;
 14. IFS Global Markets HPC;
 15. IFS PACsecure v1.1;
 16. IFS Foreign Body Management;

Вектор  IFS Academy на цей рік це  проведення тренінгів для учасників ринку в сегменті Food, тому перші навчання, які ми будемо проводити це: IFS Food v7 та IFS Global  Markets Food.

У чому цінність навчання для виробників продуктів харчування?

Щоб  успішно пройти сертифікацію  необхідно, як de jure  так і de facto впровадити у свій бізнес принципи та передумови IFS. Для цього в першу чергу треба, щоб персонал (обов’язково HACCP команда та команда внутрішніх аудиторів) був обізнаний.  Навіть при умові, що на підприємстві СУЯ розробляє кваліфікований консультант – впровадження  стандарту на виробничих потужностях здійснює персонал від Виробника. 

Цінність навчання в Академії IFS:

 • Навчання проводяться визнаними IFS тренерами, які затверджені IFS Academy;
 • Тренінги проходить на матеріалах, які затверджені IFS Management GmbH. Матеріали включають, як теоретичний так і практичний курси.
 • За результатами навчання видається Сертифікат встановленого зразка затвердженого IFS Management GmbH. Сертифікат видається на офіційному бланку IFS із відповідними посиланнями та розміщенням логотипів IFS.

P.S. У разі відсутності під час сертифікаційного аудиту за стандартом IFS Сертифікату (de jure) про проходження навчання, аудитор фіксує не відповідність. Підприємство може отримати (99,9%) Major.

Які переваги матимуть аудитори після навчання у IFS Academy?

Перед тим, як перерахувати перевагу, хочу відмітити, що претенденти в аудитори це та ланка, якою ми найменше опікуємось, оскільки кожен орган із сертифікації який має акредитацію повинен підвищувати кваліфікацію своїх працівників. Ми більше зацікавлені в тому щоб консалтингові компанії, які апріорі планують або вже надають консалтинг виробникам,  були компетентними. Ми прагнемо аби їх рівень знань максимально актуальним і прагнемо щоб підняти їх рівень знань.

 Щодо переваг:

 • Надаємо підтвердження про те, що Консультант пройшов тренінг IFS Academy.
 • Навчання охоплює в більшій своїй частині практичний матеріал.
 • У разі виконання консультантом всіх вимог визначених IFS, надаємо рекомендації виробнику щодо даного консультанта (рекомендація надається за запитом Виробника).

За який час можна опанувати програми IFS Academy?

Все залежить, яку ціль перед собою ставить учасник ринку і який має резерв часу для ознайомленням і опрацювання стандарту. Ми однозначно допоможемо розібратись, який саме курс навчання буде оптимальним.

Ми проводимо, як індивідуальні тренінги так і групові. Все планується завчасно і за попереднім запитом.

Скільки коштуватиме навчання за тими чи іншими напрямками?

Вартість навчання залежить від тривалості та контенту того чи іншого курсу, і може становити від кількох сот до тисячи євро і діє для всіх учасників ринку. Для Основних членів Консорціуму та Повноважених членів Консорціуму передбачена гнучка система знижок. Якщо учасник не член Консорціуму, то оплата здійснюється за повною вартістю.

А що дасть присутність IFS Academy країні в цілому?

Головне, у цій події те, що Україна отримала можливість вийти на новий рівень безпечності продуктів харчування. Виробники стануть більш конкурентоспроможними як на внутрішньому, так і на зовнішніх ринках. На ринку буде ще більше високоякісної продукції.

Отже, роздрібна та оптова торгівлі в Україні отримають позитивний внесок у шляхом просування найкращих міжнародних практик в сферах якості та безпечності продукції, що орієнтована на кінцевого споживача.

Довідково:

Консорціум якості торговельних мереж є присутнім на ринку з 2019 року та об'єднує торговельні мережі України в питаннях якості та безпечності продукції та уніфікує вимоги до постачальників.

Серед Повноважних членів Консорціуму такі провідні торговельні мережі як FOZZY GROUP , яка є однією із найбільших торговельно-промислових груп України, та до складу якої входять торговельні мережі: Сільпо, Le Silpo, Fozzy С&C, Фора, Траш, Біла Ромашка, (аптеки), Ringoo (магазини мобільного зв’язку); НОВУС Україна» Велика Кишеня, Велмарт, ВК Експрес; ВАРУС; ТАВРІЯ В, ТАВРІЯ I, ТАВРІЯ +; ВАТСОНС Україна.

Більше 70 компаній-виробників є Основними членами, зокрема, Гала Фудз, Комбінат баранкових виробів, Фабрика натуральних продуктів, Асканія Frozen Foods, Аромікс,  Шевченківський завод продтоварів, Десняночка, Східні ласощі, Лекорна, Зарог, Dobra voda, Avangardco, Vivo,фабрика Дружківська, Вершковий рай, Лігос, Галичина та інші.

 

Те на чому ми хочемо акцентувати Вашу увагу, це те над чим працюють науковці і клінічні дослідження яких на стадії випробовувань мають підвердження, що мед має антибактеріальне, протигрибкове, антиоксидантне та противірусне застосування.

Інтереси IFS Academy в Україні представляє Консорціум "Якості торговельних мереж".

На базі IFS Management GmbH діє IFS Academy, яка має два підрозділи. Один підрозділ  IFS Academy займається підготовкою учасників ринку, інший - підготовкою аудиторів.

Міжнародна компанія  IFS Management GmbH в рамках партнерської програми уповноважила Консорціум "Якості торгівельних мереж" на проведення робіт (надання послуг), з підготовки учасників ринку, як IFS Academy.  Таким чином на базі Консорціуму на Україні розпочала свою діяльність IFS Academy. 

IFS Academy пропонує низку навчальних заходів та семінарів за стандартами IFS. 

Навчання будуть проводити затверджені  центральним офісом IFS Management GmbH  -  IFS  тренери. За результатами пройденого навчання учасникам буде видаватися Сертифікат встановленого взірця від міжнародної компанії  IFS Management GmbH.

Запрошуємо до співпраці!

 

12 березня у Києві відбувся MeatForum — щорічна конференція для власників та керівників м'ясопереробних підприємств.

28 травня, он-лайн 
Для кого?
Менеджерам середньої ланки
• Експортерам харчової продукції
• Повноважним представникам керівництва в сфері харчової безпеки
• Керівникам та членам груп харчової безпеки

Станом на цю дату Великобританія знаходиться поза межами єдиного ринку, а Митний союз ЄС та законодавство ЄС не застосовуються до Великобританії.