+380948101009; 0322201009

Рекомендації щодо регулярного миття рук з милом та водою завжди будуть актуальними, адже ця нехитра процедура гарантовано зменшує кількість всіх мікробів та хімічних речовин на руках. Однак, що робити, якщо мила і води поруч не опинилося?

Антисептики, що стали трендом 2020 року завдяки пандемії COVID-19, справді можуть допомогти вам уникнути поширення мікробів та, врешті, захворювання. Центр протидії захворюванням(CDC) виклав в цій статті найефективніші поради щодо правильного миття рук та використання антисептиків, які були розроблені на основі даних багатьох наукових досліджень.

Не для всіх мікробів

Дезінфікуючі засоби на основі алкоголю можуть швидко зменшити кількість мікробів на руках у деяких ситуаціях, однак вони не усувають усіх видів мікробів. Мило та вода значно ефективніші в боротьбі з Cryptosporidium, norovirus та Clostridium difficile. І хоч антисептики на основі алкоголю можуть деактивувати багато типів мікробів при правильному використанні, як правило, ми використовуємо засіб в маленьких дозах або завчасно витираємо його з рук.

Проти бруду та жиру

Дезінфікуючі засоби можуть бути менш ефективними, коли руки помітно брудні або жирні. Часто вони стають такими через відвідування громадських місць, приготування їжі, заняття спортом тощо. В таких умовах наполегливо рекомендується миття рук з милом. 

Щонайменше 60% спирту

Багато досліджень виявили, що дезінфікуючі засоби з концентрацією алкоголю між 60–95% ефективніші при знищенні мікробів, ніж ті, що мають нижчі показники. 

Спосіб застосування

Спочатку слід нанести антисептик на долоню однієї руки (на етикеткетці, як правило, вказана необхідна кількість) і розітріть виріб по всій поверхні рук. Дочекайтеся, поки засіб повністю не висохне.

Вживати заборонено

Якщо ви наважитесь спробувати спиртний дезінфікуючий засіб, то з великою ймовірністю в подарунок ви отримаєте алкогольне отруєння. Дезінфікуючі засоби для рук та антисептики на основі етилового спирту(етанолу) безпечні лише при застосуванні за певними вказівками. Однак, якщо людина проковтне більше ніж пару ковтків, це може спричинити серйозне отруєння. 

Джерело: Center for Disease Control and Prevention 

 

Последние новости

Все
Наши новости
Новости отрасли
Показать еще ЗАГРУЖАЮСЬ... ЭЛЕМЕНТОВ БОЛЬШЕ НЕТ