+380948101009; 0322201009

Шановні члени Консорціуму «Якості торгівельних мереж»! Вперше в Україні буде проведено дво-денний курс «IFS GLOBAL MARKET v.2: Досвід практичного використання в Україні та аудити постачальників торгівельних мереж».

Консорціум «Якості торгівельних мереж» вже кілька років поспіль сприяє розвитку торгівлі, а також якості та безпечності продукції в Україні. На сьогоднішній день ситуація у світових ринках кардинально змінюється, зважаючи на пандемію COVID-19, викликаної вірусом SARS-CoV-2. Звичайно, це торкається і нас. Та не дивлячись ні на що, ми повинні не зупинятися на досягнутому і рухатися вперед. Наш дводенний курс — один з необхідних кроків на цьому шляху.

 

Лектор курсу, Новожилова Євгенія Василівна, є виконавчим директором органу із сертифікації «Grand Cert», доктор філософії та професіональний аудитор, а також:

– Міжнародний експерт з харчової безпеки, стандартизації та сертифікації продукції АПК, в тому числі Українсько-Канадського проекту (CIDA): "Grain Quality and Rural Agriculture Credit Systems in Ukraine, Phase II"  у 2009-2010 роках, SAFOSO в 2016 р. та ін.;

– Автор понад 20 ДСТУ та стандартів / належних практик Codex Alimentarius Commission;

– Провела більше 300 аудитів (Україна, Грузія, Росія, Польща, Киргизстан);

– Тренер з підготовки тренерів з харчової безпеки в Киргизії (2012; 2015; Таджикистані 2015) по проектам ЄС;

– ТТТ IFS Food;

– Авторка понад 150 статей в спеціалізованих журналах для харчової промисловості, в тому числі в журналі «Зберігання і переробка зерна», «М'ясний бізнес», «Молоко і молочні продукти», «Ветеринарна медицина», «Агроексперт», «Корми і факти»;

– Здійснила більше 1200 виступів на міжнародних та всеукраїнських заходах, починаючи з 1992 року.

 

Програма навчання:

  • Характеристика, відмінності, використання версії «2» міжнародного стандарту IFS GLOBAL MARKET;
  • Настанови та чек лист Стандарту
  • Практичні завдання, закріплення знань;
  • НАССР/ТАССР  в умовах пандемії;
  • Гігієна та поведінка персоналу, додатковий контроль

 

Курс буде проведено 13.08.2020 по 14.08.2020 в режимі online, адже Консорціум «Якості торгівельних мереж» дотримується рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) щодо введення заходів з дотримання фізичної дистанції як одного з способів зниження передачі інфекції. Навчання проводиться в Україні та для усіх членів Консорціуму. Важливо, що навчання є одним із обов'язкових елементів щодо виконання вимог визначених Стандартом IFS Global Market, які окреслені в чек-листі IFS Global Market (пункти BA 9 та ІА 9 "Навчання"). За результатами проведеного навчання кожному учаснику ( слухачу) буде надано іменний Сертифікат.

Последние новости

Все
Наши новости
Новости отрасли
Показать еще ЗАГРУЖАЮСЬ... ЭЛЕМЕНТОВ БОЛЬШЕ НЕТ