+380948101009; 0322201009

Консорціум об’єднує провідні торговельні мережі, які консолідували свої вимоги у вигляді єдиного чек-листа. Тепер постачальники/виробники мають змогу проходити лише ОДИН АУДИТ на рік, визнаний всіма учасниками Консорціуму.  Результати аудитів розміщуються у вільному доступі для байєрів торговельних мереж, які можуть приймати рішення про подальшу співпрацю з постачальниками/виробниками.
Переваги Консорціуму
Консорціум об’єднує провідні торговельні мережі, які консолідували свої вимоги у вигляді єдиного чек-листа. Тепер постачальники/виробники мають змогу проходити лише ОДИН АУДИТ на рік, визнаний всіма учасниками Консорціуму. Результати аудитів розміщуються у вільному доступі для байєрів торговельних мереж, які можуть приймати рішення про подальшу співпрацю з постачальниками/виробниками.
Консорціум відбирає, готує та залучає лише висококваліфікованих аудиторів, що якісно проводять оцінку постачальників/виробників.  Кожен учасник Консорціуму буде почутим, адже отримає можливість внести на розгляд свої пропозиції щодо його функціонування, правил проведення аудитів, захисту свої інтересів та інших ініціатив, які будуть сприяти розвитку Консорціуму.
Переваги Консорціуму
Консорціум відбирає, готує та залучає лише висококваліфікованих аудиторів, що якісно проводять оцінку постачальників/виробників. Кожен учасник Консорціуму буде почутим, адже отримає можливість внести на розгляд свої пропозиції щодо його функціонування, правил проведення аудитів, захисту свої інтересів та інших ініціатив, які будуть сприяти розвитку Консорціуму.