+380948101009; 0322201009

Про нас

Про нас

Консорціум “Якості Торговельних Мереж” об’єднує провідні торговельні мережі України в питаннях якості та безпечності продукції.

Головним завданням Консорціуму є розробка та уніфікація всіх вимог до постачальників/виробників у єдині правила та стандарти. А також проведення аудитів за утвореним чек-листом, визнаним кожною із торговельних мереж. Варто зазначити, що кваліфікація аудиторів наших партнерських компаній відповідає найвищому рівню міжнародних сертифікованих аудиторів за провідними світовими стандартами (IFS Food, FSSC 22000, ISO 22000, ISO 9001 та іншими).

Консорціум діє як незалежне об’єднання юридичних осіб.

Нашою метою є позитивний вклад в роздрібну та оптову торгівлю в Україні. Ми прагнемо сприяти розвитку постачальників та підвищенню їх рівня надійності, впроваджуючи найкращі міжнародні практики в області безпечності та якості продукції.

Консорціум створює умови для консолідації всіх учасників торговельних відносин, зокрема у напрямку налагодження діалогу між торговельними мережами задля вирішення спільних проблем.

Ми вважаємо нашим обов’язком представлення та захист інтересів дійсних Членів Консорціуму як в цілому, так і кожного окремо в межах власної компетенції.

Невід’ємною складовою діяльності об’єднання є створення центру обміну новинами та повідомленнями між організаціями-Членами, а також регулярне інформаційне забезпечення веб-ресурсів Консорціуму.

Разом ми працюємо над підвищенням рівня торговельної та виробничої культури в Україні!

Наші партнери