+380948101009; 0322201009

Головна

Консорціум якості Торговельних мереж

Консорціум об’єднує провідні торговельні мережі України в питаннях якості та безпечності
продукції, та уніфікує вимоги до постачальників.

Єдиний чек-лист – один аудит!

Детальніше
Консорціум об’єднує провідні торговельні мережі, які консолідували свої вимоги у вигляді єдиного чек-листа. Тепер постачальники/виробники мають змогу проходити лише ОДИН АУДИТ на рік, визнаний всіма учасниками Консорціуму.  Результати аудитів розміщуються у вільному доступі для байєрів торговельних мереж, які можуть приймати рішення про подальшу співпрацю з постачальниками/виробниками.
Переваги Консорціуму
Консорціум об’єднує провідні торговельні мережі, які консолідували свої вимоги у вигляді єдиного чек-листа. Тепер постачальники/виробники мають змогу проходити лише ОДИН АУДИТ на рік, визнаний всіма учасниками Консорціуму. Результати аудитів розміщуються у вільному доступі для байєрів торговельних мереж, які можуть приймати рішення про подальшу співпрацю з постачальниками/виробниками.
Консорціум відбирає, готує та залучає лише висококваліфікованих аудиторів, що якісно проводять оцінку постачальників/виробників.  Кожен учасник Консорціуму буде почутим, адже отримає можливість внести на розгляд свої пропозиції щодо його функціонування, правил проведення аудитів, захисту свої інтересів та інших ініціатив, які будуть сприяти розвитку Консорціуму.
Переваги Консорціуму
Консорціум відбирає, готує та залучає лише висококваліфікованих аудиторів, що якісно проводять оцінку постачальників/виробників. Кожен учасник Консорціуму буде почутим, адже отримає можливість внести на розгляд свої пропозиції щодо його функціонування, правил проведення аудитів, захисту свої інтересів та інших ініціатив, які будуть сприяти розвитку Консорціуму.

Актуальність

Протягом багатьох років кожна торговельна мережа в Україні висувала свої унікальні вимоги до постачальників/виробників продукції, які були зобов’язані їх виконувати і проходити окремий аудит для кожної з них. Зазвичай такі вимоги були суперечливими та відрізнялися залежно від конкретної мережі. Аудитори, які перевіряли кожен з критеріїв оцінки, були різної кваліфікації, тому трактування чек-листів часто зазнавало змін.

Торговельні мережі очікували проходження аудиту від 2 до 4 місяців, а в деяких випадках марно втрачали час, адже виробник не набирав потрібну кількість балів. Консорціум ліквідує всі незручності, пропонуючи єдиний чек-ліст, щорічний аудит та компетентний персонал.

Останні новини

Всі
Новини галузі
Наші новини
Відобразити більше Завантаження... NO MORE ITEMS